Y Tipi sitë

Përshkrim i shkurtër:

Emri i produktit: Y type sitë
Size: 2 inç-40 inç
Presion: 150LB, 300LB
Materiali: WCB, LCB, LCC, WC6, WC9, C5, C12, C12A, CF8, CF8M, CF3, CF3M, CN7M etj
Connection: Flanges


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Wenzhou/shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Emri i produktit: Y type sitë
  Size: 2 inç-40 inç
  Presioni: 150LB, 300LB
  Materiali: WCB, LCB, LCC, WC6, WC9, C5, C12, C12A, CF8, CF8M, CF3 , CF3M, CN7M etj
  Connection: Flanges

  furnizuesi Y Lloji sitë  

  Feature:

  1.Operating Temperatura: CS: -30 ~ shkallë 380C, SS: -80 ~ shkallë 450C

  2.Operating presioni (Mpa) 0.6-5.0Mpa,

  material 3.Seal: pa asbest, NBR, PTEF, grafiti + SS,

  4.Strainer Element Materiali: çelik inox,

  5.Screen rrjetë nga 18 deri në 480 sy, gjithashtu mund t'i referohet klientët requestion.

  standard:1.Design dhe Prodhimi: ANSIB16.34

  Vlerësimi 2.Pressure-Temperatura: ASME B16.34

  3.Face për ballë (fund për t'i dhënë fund): ANSIB16.10

  4.End lidhjes: 2 "-24" ASME B16.5; 26 "-42" ASME B16.47; Fundi BW ASME B16.25

  5.Test dhe inspektimi: API598

  standard:

  1.Design dhe Prodhimi: ANSIB16.34

  Vlerësimi 2.Pressure-Temperatura: ASME B16.34

  3.Face për ballë (fund për t'i dhënë fund): ANSIB16.10

  4.End lidhjes: 2 "-24" ASME B16.5; 26 "-42" ASME B16.47; Fundi BW ASME B16.25

  5.Test dhe inspektimi: API598


 • Paraardhëse
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !