Triple Offset valvula flutur me Uiski Yoke Lloji PASTRIMIN actuator

Përshkrim i shkurtër:


Detail Product

Produkt Tags

Triple Offset valvula flutur me actuator pneumatike

Emri i produktit: Triple Offset valvula flutur me PASTRIMIN actuator

Mund të veprojnë vetëm, ose duke vepruar dyfishtë.

Mund të jetë me handwheel emergjente.

Mund të jetë me Valve solenoid ASCO, Simens positioner, ABB positioner, positioner YTC, Fisher positioner, positioner Mesto, SMC filtër, PPSH kaloni kufi etj

valvul flutura me aktuatorit

standard:

1.Design dhe prodhimin e: API 609, MSS SP-67

Vlerësimi 2.Pressure-Temperatura: ASME B16.34

3.Face për ballë (fund për t'i dhënë fund): ANSI B16.10

4.End lidhjes: 2 "-24" ASME B16.5,26 "-80" ASME B16.47; fund BW ASME B16.25

5.Test dhe inspektimit: API 598, ISO 5208

mbyllja 6.Bi-drejtim ose me nje drejtim vulosës.

Size: 2 "-80"

Presioni: 150LB, 300LB, 600LB, 900LB, PN10, PN16, PN25, PN40, PN64, PN100, PN160, PN250, PN420

Materiali: Cast hekur, hekuri i urtë, WCB, LCB, LCC, WC5, WC6, WC9, CF8, CF8M, CF3, CF3M, B148, UB6, Alloy 20, CK20, A8904A super SS, super SS A890 5A, etj.

Connection: lloji meshë, Lug Lloji, pjesë që del përpara, BW

Operacioni: handwheel, Gearbox, penumatic Actuator


  • Paraardhëse
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !