swing Check Valve

Përshkrim i shkurtër:

Emri i produktit: Swing valvula kontrolloni
Madhësia: 2inch-48inch
Rating: 150LB, 300LB, 600LB, 900LB, 1500LB,
2500LB

 Material: WCB, LCB, LCC, WC6, WC9, C5, C12, C12A, CF8, CF8M, CF3, CF3M, CN7M, Alloy 20, B148, UB6, Hastelloy C etj

Connection: Rakordet, RTJ pjesë që del përpara, Butt Weld, fundi Hub, Groove


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Wenzhou/shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Emri i produktit: swing Check Valve
  Madhësia: 2inch-48inch
  Vlerësim: 150LB, 300LB, 600LB, 900LB, 1500LB,
  2500LB

  Materiali: WCB, LCB, LCC, WC6, WC9, C5, C12, C12A, CF8, CF8M, CF3, CF3M, CN7M, B148, etj
  Connection: Rakordet, RTJ pjesë që del përpara, Butt Weld, fundi Hub, Groove

  Features:

  1.Bolted Bonnet cap

  2.Swing Lloji, Anti-rrotullimi Disc

  3.Renewable Unaza vend

  4.Non-depërtojnë Disk Bosht

  disk 4. mund të hapen plotësisht me një diferencial shumë të vogël të presionit.

  5.Rocker dhe varet përdorimi pin brenda-vendosur të projektimit, të zvogëlojë pikë jashtme rrjedhje.

  standard:

  1.Design dhe Prodhimi: API6D, BS1868, ANSIB16.34

  Vlerësimi 2.Pressure-Temperatura: ASME B16.34

  3.Face të përballet (fund fund): ANSIB16.10, API6D

  4.End lidhjes: 2 "-24" ASME B16.5; 26 "-42" ASME B16.47; Fundi BW ASME B16.25

  5.Test dhe inspektimit: API598, API6D

  standard:

  1.Design dhe Prodhimi: API6D, BS1868, ANSIB16.34

  Vlerësimi 2.Pressure-Temperatura: ASME B16.34

  3.Face të përballet (fund fund): ANSIB16.10, API6D

  4.End lidhjes: 2 "-24" ASME B16.5; 26 "-42" ASME B16.47; Fundi BW ASME B16.25

  5.Test dhe inspektimit: API598, API6D


 • Paraardhëse
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !