Mëngë Lloji Soft nënshkrimin Plug Valve

Përshkrim i shkurtër:

Emri i produktit: Mëngë Lloji Soft nënshkrimin Plug Valve

Madhësi: 1/2 "-24"

Presioni: 150LB, 300LB, 600LB, 900LB, 1500LB

 Material: WCB, LCB, LCC, WC6, WC9, C5, C12, C12A, CF8, CF8M, CF3, CF3M, CN7M, Alloy 20, B148, UB6 904L, Hastelloy C etj

Connection: fllanxhë

Veprojnë: levë, Wormgear, penumatic Actuator


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Wenzhou/shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Emri i produktit: Mëngë Lloji Soft nënshkrimin Plug Valve

  Mëngë Lloji Soft nënshkrimin Plug Valve

   

  Feature:

  Produkti 1. ka strukturë të arsyeshme, nënshkrimin e besueshme, performanca excelient dhe pamjen e bukur

  nënshkrimin 2.Its realizohet me fytyrë nënshkrimin rreth mëngë, Ajo ka unike avantazh metalike 360 ​​shkallë për mbrojtjen dhe fiksimin e mëngë.

  3.There ka zgavër në valvula për grumbullimin e medium.

  edge 4.Metal siguron funksionin e vetë-pastrimi, kur plug është ndërruar, të zbatueshme me kusht operacion që është glutions dhe apto diçka e pakuptueshme.

  karakteristikë e fluksit 5.Its double-dircction bën installaiton dhe përdorimin më të përshtatshëm.

  6. materialet e pjesëve dhe madhësive të Fllanxhat mund të konfigurohet reasonabnly sipas të aondition aktuale funksionimin e kërkesave të konsumatorëve, në mënyrë që të plotësojnë nevojat e ndryshme të inxhinierisë.

  standard:

  Projektimin dhe prodhimin: API599, API6D

  Vlerësimi presion-temperaturë: ASME B16.34

  Ballë për ballë (në fund të fundit): ANSIB16.10

  End Connection: 2 "-24" ASME B16.5; 26 "-42" ASME B16.47; Fundi BW ASME B16.25

  Test dhe inspektimi: API598

  standard:

  Projektimin dhe prodhimin: API599, API6D

  Vlerësimi presion-temperaturë: ASME B16.34

  Ballë për ballë (në fund të fundit): ANSIB16.10

  End Connection: 2 "-24" ASME B16.5; 26 "-42" ASME B16.47; Fundi BW ASME B16.25

  Test dhe inspektimi: API598


 • Paraardhëse
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !