Përmbledhje

GMK Valve ishte vendosur në qytetin e Longwan, Wenzhou qytetin e Zhejiang, ku është China Pump & Valve qytetin e lindjes.

Produktet kryesore të kompanisë sonë janë valvulave topin, valvola porta, valvulat globit, valvulat kontrolloni, valvulat flutur, valvulat plug, valvulat sitë, valvulat stacioni i energjisë, dhe valvulat e gazit etj. Size nga 1/2 "deri 88" (DN15 të DN2200); Presioni nga 150LB të 2500Lb (PN1.0Mpa të PN42.0Mpa); materialeve të mbulojë WCB, WCC, WC6, WC9, CF8, CF3, CF8M, CF3M, LCB, LCC, A105, 304, 316, 304L, 316L, F11, F22, LF2, F51, B148, aliazh 20, UB6, titani, Hastelloy , Inconel, çelik inox dyfishtë, Monel, Monel etj

Produktet janë aplikuar gjerësisht në naftës, industria kimike, gazit natyror, energjisë elektrike, metalurgji, farmaci, pulpë dhe letër, ndërtimin urban dhe projektet e gjata tubacionit të transportit. Produktet tona janë shitur mirë në mbarë botën përfshijnë Amerika, Evropa, Azia Juglindore, Lindjen e Mesme dhe Afrikë etj. Certifikuar me ISO9001, API6D, CE / PED.

Ne ka themeluar kërkimit teknik, qendër të zhvillimit dhe qendra inspektimit të cilësisë me një sistem relativisht të shëndoshë të menaxhimit.

Përveç kësaj, ajo ka prezantuar teknologjinë e avancuar të prodhimit nga bordi, dhe ka përparuar qendrat e përpunimit, mjetet CNC Machine, prerja metalike dhe pajisje të përpunimit, pajisje fizike dhe testimi kimike, kontrollor nondestructive, Analyzer Spektri, valvula kontrollor gjithëpërfshirëse të performancës dhe pajisje të tjera për të siguruar produktet e arrijnë qëllimin e rrjedhjes zero.

Ne këmbëngulin në konceptin e "Cilësia e parë, Prestige rëndësishme", një ekip të trajnuar mirë dhe të përkushtuar, duke përfshirë inxhinierë, teknikë dhe punonjës të tjerë, kjo na lejon që të ofrojë klientëve produkt me cilësi, çmim konkurrues dhe kohë të shpejtë dorëzimit.

Ne gjithmonë punojmë shumë për përmirësimin e produkteve tona ekzistuese dhe të ndjekë ide të reja dhe mënyra për të qëndruar përpara i çdo market.With ndryshim ynë professonal dhe përvoja shpresën mund të zgjeruar tregun tuaj dhe të marrë një madhështi të re në të ardhmen.

20131218114102_425
6d28d3fe
20131218114332_930
20131218114408_528
20131218114438_735
20131218114527_301
20131218114545_750

WhatsApp Online Chat !