Rrotullohet valvulave plug

Përshkrim i shkurtër:

Emri i produktit: Orbit Plug Valve

Madhësi: 1/2 "-24"

Presioni: 150LB, 300LB, 600LB, 900LB

 Material: WCB, LCB, LCC, WC6, WC9, C5, C12, C12A, CF8, CF8M, CF3, CF3M, CN7M, Alloy 20, B148, UB6 904L, Hastelloy C etj

Connection: fllanxhë

Veprojnë: handwheel, Wormgear, pneumatike Actuator,


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Wenzhou/shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Emri i produktit: Rrotullohet valvulave plug

  Orbit lirë Plug Valve 

  Feature:

  Produkti 1. ka strukturë të arsyeshme, nënshkrimin e besueshme, performanca e shkëlqyer dhe pamje të bukur.

  2.Its nënshkrimin realizuar nga nënshkrimin unaza rreth valvula disc.It ka mbrojtje të veçantë të wwallow përbaltur lavaman dhe unaza fikse nënshkrimin.

  3.Its karakteristike double-drejtimi fliow bën instalimin dhe përdorimin më të përshtatshëm.

  4. Materialet e pjesëve dhe madhësive të Fllanxhat mund të konfigurohet në mënyrë të arsyeshme në përputhje me gjendjen aktuale të operimit apo kërkesave të klientëve, në mënyrë që të plotësojnë nevojat e ndryshme të inxhinierisë

  5. Kur valvula është e hapur plotësisht, kanali i plug është në përqasjen me kanalin e trupit të valvulave, të cilat mund të sigurojnë dercrease ideal dhe më të ulët në presion.

  Wcen rrota dore është kthyer, plug do të rrotullohen në drejtimin e mbylljes, dhe në të njëjtën kohë të hartojë rrotullimin e disk valvula me 90 shkallë, kur rrota dore është kthyer më tej, plug do të jetë e shtyrë poshtë, dhe të bëjë disk valvula e hapur për të dy anët, në mënyrë që disk valvula do të jetë në kontakt të fortë me ndenjësen e valvulave dhe të mbyllë valve.When timon dorë është kthyer anasjelltas, para së gjithash plug do të lëvizë lart, dhe disk valvula dhe valvula vend do të ndahen, nëse rrota dore është kthyer më tej, deri në dics valvulave është truned me 90 shkallë drejtuar nga priza, dhe në fund kanali i plug do të jetë në përqasjen me kanalin e trupit valvulave, në mënyrë që valvula është jetë plotësisht opened.The Avantazhi i këtij lloji të valvulave është, gjatë hapjes dhe mbylljes së valvulave, disk valvula dhe valvula vend është e ndarë, dhe nuk ka fërkime dhe kështu nënshkrimin fytyra ka konsumuarit në proces, në të njëjtën kohë, vula e butë është aplikuar për shitje, kështu që nuk do të ketë rrjedhje në procesin e mbylljes.

  standard: Projektimin dhe prodhimin: API599, API6D

  Vlerësimi presion-temperaturë: ASME B16.34

  Ballë për ballë (në fund të fundit): ANSIB16.10

  End Connection: 2 "-24" ASME B16.5; 26 "-42" ASME B16.47; Fundi BW ASME B16.25

  Test dhe inspektimi: API598

  standard:

  Projektimin dhe prodhimin: API599, API6D

  Vlerësimi presion-temperaturë: ASME B16.34

  Ballë për ballë (në fund të fundit): ANSIB16.10

  End Connection: 2 "-24" ASME B16.5; 26 "-42" ASME B16.47; Fundi BW ASME B16.25

  Test dhe inspektimi: API598


 • Paraardhëse
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !