Non-Rritja Cast çeliku thikë Gate Valve

Përshkrim i shkurtër:


Detail Product

Produkt Tags

Emri i produktit: Non-Rising Cast çeliku thikë Gate Valve

ndryshueshme unazë gome valvola porta e saj thikë. Seal parimin kryesisht nëpërmjet porta dhe gome vula e afërt për të arritur efektin nënshkrimin .Të tiparet kryesore të kësaj strukture është se unaza gome është në vend në zakon zarf shkallë, vula është i bllokuar nga grupe metalike shtypur, duke e bërë mbyllja unazë do të nuk fik kur të përpunimit, dhe në qoftë se vula thyer, ju mund të hiqni shtypin metalike kits të zëvendësuar unazë gome në mënyrë të rastësishme, e cila përmirëson efikasitetin valvul në masë të madhe. Kjo është një kosto-efektive, produkt të lartë të performancës.


  • Paraardhëse
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !