Monel Gate Valve

Përshkrim i shkurtër:

Emri i produktit: Monel Gate Valve

Madhësi: DN15-600mm, NPS1 / 2 "-24"

Materiali: M-30C, M35-1, Monel 400, Monel 600, Monel K500

Presioni: PN1.0-PN6.4

Temperatura: -29 ℃ - + 425 ℃

Media: Medium Strong gërryese


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Wenzhou/shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Emri i produktit: Monel Gate Valve

  Feature:

  1.outside Vidë dhe zgjedha, mbylli Bonnet

  unazë 2.Renewable vend ose unazë vend Body

  3.Yoke intergral me mbulesë

  shërbimit 4.Horizontal

  5.NACE MR-01-75

  Emisioni 6.Low gjëndër grafit paketim

  standard:

  1.Design Standard: API 602

  2.Thread mbaron: ASME B 1.20.1

  3.Socket ngjitur përfundon: ASME B 16.11

  4.Test Dhe Inspektimi: API 598

   

  standard:

  1.Design Standard: API 602

  2.Thread mbaron: ASME B 1.20.1

  3.Socket ngjitur përfundon: ASME B 16.11

  4.Test Dhe Inspektimi: API 598


 • Paraardhëse
 • Next:

 • Related Products