Llozi Ball Float Steam Trap

Përshkrim i shkurtër:

Emri i produktit: Lever Ball Float Steam Trap

Size: DN15 - 100

Presioni: 1.6- 4.0Mpa

Materiali: WCB, CF8, CF8M

Materiali i Trupit: WCB

Connection: fllanxhë, Thread Brendshme

Temperatura: <= 350 ℃

MediumWater, avulli


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Emri i produktit: Lever Ball Float avull kurth

  Features:

  1. Ky lloj kurth me avull është aplikuar me bilancit seli dopio dhe vend të vetëm me shuarjes të besueshme dhe të rrethit të gjatë jetës.

  2.There ka qenë gjithmonë të lartë temperaturë upsteam ujit kondensimit, të cilat do të formojnë vulën e të besueshëm me ujë pa asnjë rrjedhje e avullit.

  Operacioni 3.Its nuk do të shkaktojë ndonjë zhurmë, Kështu, pra e preferueshme për mjedisin

  valvula 4. është plotësisht i hapur kur avull pari comes.The ujë në temperaturë të ulët kondensimi dhe ajrit mund të shkarkohet me shpejtësi, e cila në masë të madhe shkurton kohën e fillimit të pajisjeve.

  5.Të gjithë pjesët e brendshme janë bërë prej çeliku inox, i cili është rezistent ndaj korrozionit dhe cavitation erozionit. 


 • Paraardhëse
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !