Përmbysur Presioni Bilanci Valve Plug lubrifikuar

Përshkrim i shkurtër:

Emri i produktit: Inverted Presioni Bilanci Valve Plug lubrifikuar

Madhësi: 1/2 "-24"

Presioni: 150LB, 300LB, 600LB, 900LB, 1500LB

 Material: WCB, LCB, LCC, WC6, WC9, C5, C12, C12A, CF8, CF8M, CF3, CF3M, CN7M, Alloy 20, B148, UB6 904L, Hastelloy C etj

Connection: fllanxhë

Veprojnë: Llozi, Wormgear, Actuator PASTRIMIN


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Wenzhou/shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Emri i produktit: Përmbysur Presioni Bilanci Valve Plug lubrifikuar

  Përmbysur Presioni furnizuesi Bilanci lubrifikuar Plug Valve

  Feature:

  1.It ka strukturë logjike, vulën e besueshme, performanca excelient dhe dizajn të bukur;

  2.It ka structre e flip-chip presion balanceable dhe ligh on / off operacion;

  vaj 3.An ulluk është vendosur midis trupit valvulave dhe sipërfaqes vulosur, të cilat mund mbush yndyrë vula të shtuar vula capablility;

  material paryt 4. dhe fllanxhë dimension mund të zgjidhen në bazë të condtion aktual operativ dhe shfrytëzuesit requirement.so që plotësojnë kërkesat e inxhinierisë të ndryshme.

  standard:

  1.Design dhe Prodhimi: API599, API6D

  Vlerësimi 2.Pressure-Temperatura: ASME B16.34

  3.Face për ballë (fund për t'i dhënë fund): ANSIB16.10

  4.End lidhjes: 2 "-24" ASME B16.5; 26 "-42" ASME B16.47; Fundi BW ASME B16.25

  5.Test dhe inspektimi: API598

  standard:

  1.Design dhe Prodhimi: API599, API6D

  Vlerësimi 2.Pressure-Temperatura: ASME B16.34

  3.Face për ballë (fund për t'i dhënë fund): ANSIB16.10

  4.End lidhjes: 2 "-24" ASME B16.5; 26 "-42" ASME B16.47; Fundi BW ASME B16.25

  5.Test dhe inspektimi: API598


 • Paraardhëse
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !