Temperatura e lartë dhe të lartë Presioni Disc Type Steam Trap

Përshkrim i shkurtër:

Emri i produktit: temperaturë të lartë dhe Lartë Presioni Disc Type Steam Trap

Size: DN15-DN50

Materiali: Kromi Molybdenum vanadium çeliku

Connection: fllanxhë

Media: ujë, avull


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Wenzhou/shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Emri i produktit: Temperatura e lartë dhe të lartë Presioni Disc Type Steam Trap

  Temperatura e lartë dhe të lartë Presioni Disc Type Steam Trap

  Features:

  1. Ky lloj kurth me avull është e pajisur me disk automatike goditje-off mechanism.The lloj i ri kurorëzuar valvulave dhe vulë është shumë reliable.The pajisja mbrojtjen e ngrohjes me avull kursen energji në një mënyrë efektive.

  2.Kur pajisja fillon lart, ajo mund të thahet uji kondensimit ajrin dhe shpejt me kapacitet të madh dhe shkallës së ulët rrjedhje avull.

  3.It dmth fortë në anti-korrozioni, të besueshme në veprim dhe të qëndrueshme në perfprmance.

  4.Within shkallën e presionit, ajo nuk do të kërkojë për rregullim dhe ka punën e papaguar në kursimin e energjisë.

  Aplikimi kryesore:

  Ajo mund të aplikohet për të ngopur me avull tubacionin kryesor në temperaturë të lartë dhe presion dhe në gjendjen kritike të avullit në turbinë.


 • Paraardhëse
 • Next:

 • Related Products