Hastelloy Gate Valve

Përshkrim i shkurtër:


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Wenzhou/shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Emri i produktit: Hastelloy Gate Valve

  Feature:

  disk 1.Loose, zgjedhja e plug ose topit

  unazë 2.Renewable vend ose unazë vend Body

  3.Full Port Ose Bore Reduced

  4.Yoke intergral me mbulesë

  shërbimit 5.Horizontal

  6.NACE MR-01-75

  Emisioni 7.Low gjëndër grafit paketim

  standard:

  1.Design Standard: API 602

  2.Thread mbaron: ASME B 1.20.1

  3.Socket ngjitur përfundon: ASME B 16.11

  4.Test Dhe Inspektimi: API 598

  standard:

  1.Design Standard: API 602

  2.Thread mbaron: ASME B 1.20.1

  3.Socket ngjitur përfundon: ASME B 16.11

  4.Test Dhe Inspektimi: API 598


 • Paraardhëse
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !