Trunnion fallsifikuara çeliku Kalorësisë Ball Valve

Përshkrim i shkurtër:

Emri i produktit: fallsifikuara çeliku Trunnion Kalorësisë Ball Valve

Madhësia Varg: DN50-DN1000

Rating: 150LB, 300LB, 600LB, 900LB, 1500LB

 Material: WCB, LCB, LCC, WC6, WC9, C5, C12, C12A, CF8, CF8M, CF3, CF3M, CN7M, Alloy 20, B148, UB6 904L, Hastelloy C etj

Përfundon Connection: RF Rakordet, RTJ pjesë që del përpara, Butt fund Weld, Hub, Groove

Operacioni: levë Hand, pikëllim, Gear, penumatic Actuator


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Wenzhou/shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Emri i produktit: Trunnion fallsifikuara çeliku Kalorësisë Ball Valve

  Falsifikuar Trunnion çeliku Kalorësisë furnizuesit Ball ValveFeature:

  Dizajni 1.Pagesa e plotë port

  2.Trunnion tipit montuar top

  3.Blow-out rrjedhin provë

  4.Anti-Fire ndërtimi sigurt, pajisje anti-zhurma

  5.Double bllok dhe Bleed (DBB)

  pajisja 6.Stopper

  7.ISO 5211 pad rritje

  8.Flanged ose poligon-saldim përfundon

  rrjedhje 9.Free i trupit përcaktua ndërtimit

  standard:1.Design dhe Prodhimi: API6D, BS5351, ASME B16.34, API608Vlerësimi 2.Pressure-Temperatura: ASME B16.34

  3.Face të përballet (fundi me fundin) ANSI B16.10, BS2080

  4.End lidhjes: 2 "-24" ASME B16.5; 26 "-42" ASME B16.47; Fundi BW ASME B16.25, BS5160

  5.Test dhe inspektimit: API 598, API 6D, BS 5146

  6.Fire dizajn të sigurt: API607, API 6FA

  standard:

  1.Design dhe Prodhimi: API6D, BS5351, ASME B16.34, API608

  Vlerësimi 2.Pressure-Temperatura: ASME B16.34

  3.Face të përballet (fundi me fundin) ANSI B16.10, BS2080

  4.End lidhjes: 2 "-24" ASME B16.5; 26 "-42" ASME B16.47; Fundi BW ASME B16.25, BS5160

  5.Test dhe inspektimit: API 598, API 6D, BS 5146

  6.Fire dizajn të sigurt: API607, API 6FA


 • Paraardhëse
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !