Fallsifikuara çeliku fllanxhë Gate Valve

Përshkrim i shkurtër:

Emri i produktit: fallsifikuara çeliku fllanxhë Gate Valve
Size: 1/2 "-2"
Presioni: 150LB-1500LB
Materiali: A105, LF2, F11, F22, F304, F304L, F316,
F316L F904L Allay20 etj
Connection: Fundi fllanxhë


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Wenzhou/shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Emri i produktit: fallsifikuara çeliku fllanxhë Gate Valve
  Size: 1/2 "-2"
  Presioni: 150LB-1500LB
  Materiali: A105, LF2, F11, F22, F304, F304L, F316,
  F316L etj

  Connection: Fundi fllanxhë

  lirë fallsifikuara çeliku fllanxhë Gate Valve

  standard:

  1.Design dhe Prodhimi: API602, ANSI B16.34

  2.Face për ballë (fund për t'i dhënë fund): ANSI B16.10

  3.Flange End Connection: ANSI B16.5

  4.Test dhe inspektimi: API598

  standard:

  1.Design dhe Prodhimi: API602, ANSI B16.34

  2.Face për ballë (fund për t'i dhënë fund): ANSI B16.10

  3.Flange End Connection: ANSI B16.5

  4.Test dhe inspektimi: API598


 • Paraardhëse
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !