Fallsifikuara çeliku Bellows Seal Gate Valve

Përshkrim i shkurtër:


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Emri i produktit:

  Fallsifikuara çeliku Bellows Seal Gate ValveFeature:1.Bellow seal element.The key part of bellow sealed globe valves is mental bellow

  Dizajni 2.Double vulë

  3.Grease thithi

  handwheel 4.Ergonomic

  Aplikimi: naftës, industria kimike, farmaci, pleh, industrinë e energjisë, etj

  Standard:1.Design & Manufacture:DIN 33562.Face to Face:DIN 32023.Flanged end:DIN 2543-2545

  4.Test dhe Inspektimi: DIN 3230

  standard:

  1.Design & Shitje: DIN 3356

  2.Face do të përballen: DIN 3202

  Fundi 3.Flanged: DIN 2543-2545

  4.Test dhe Inspektimi: DIN 3230


 • Paraardhëse
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !