Fluorit valvula topin rreshtuan

Përshkrim i shkurtër:

Emri i produktit: fluorit rreshtuan valvula topin

Materiali i Trupit: A216 / WCB, A351 / CF8, A351 / CF8M, A351 / CF3, A351 / CF3M, LCB, A536
Ball, Stem: A216 / WCB, A351 / CF8, A351 / CF8M, A351 / CF3, A351 / CF3M
Rreshtim materiali: PFA, FEP, PO
nominale Diametri: NPS 1/2 "-16"
Presioni: 150LB 300LB JIS DIN
Connection: fllanxhë

Operacioni: Manual, rra Gear etj


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Wenzhou/shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Emri i produktit: fluorit rreshtuan valvula topin

  standard:1.Design dhe Prodhimi: ASME B16.34
  2.End-to-fund: ASME / ANSI 16.10
  3.Flange: ASME / ANSI 16.5
  4.Inspection and testing: API 598

  standard:

  1.Design dhe Prodhimi: ASME B16.34
  2.End-to-fund: ASME / ANSI 16.10
  3.Flange: ASME / ANSI 16.5
  4.Inspection dhe testimi: API 598


 • Paraardhëse
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !