Block dyfishtë dhe Bleed Ball Valve

Përshkrim i shkurtër:

Emri i produktit: Block dyfishtë dhe Bleed Ball Valve

Madhësi: 1/2 "-24"

Rating: 150LB, 300LB, 600LB, 900LB, 1500LB

Material: A105, WCB, LCB, LCC, WC6, WC9, C5, C12, C12A, CF8, CF8M, CF3, CF3M, CK20, CN7M, CD4MCu, CK3MCuN, Cu5MCuC, CN3MN, M35-1, B148 etj

Connection: RF Rakordet, RTJ pjesë që del përpara, Butt fund Weld, Hub, Groove

Operacioni: levë Hand, Gearbox, penumatic Actuator


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Wenzhou/shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Emri i produktit: Block dyfishtë dhe Bleed Ball Valve

  Dyfishtë Block dhe furnizues Bleed Ball ValveFeature:

  bllok 1.Double dhe rrjedh gjak dizajn (DBB)

  2.Floating topin ose Trunnion montuar topin

  3.With dy topin dhe një valvula rrjedh gjak, Anti-goditje nga rrjedhin

  top 4.Dual është një kërkesë e domosdoshme kur mirëmbajtja është duke u zhvilluar poshtë lumë i valvulave të parë izolimit

  5.Cavity venting ofrohet ose nga dy topa apo globit OS & Y çarë e xhaketës valvula lehtësim në mënyrë që presioni në mes të dy valvulave izolimit mund të vented në mënyrë të sigurtë

  6.Full Port Ose Bore Reduced

  pesha 7.Light, në rastin e prodhimit të madhe mund të rrisë në masë të madhe efikasitetit të punës.

  8.Fire dizajn sigurt dhe pajisje Anti-Static

  9.ISO 5211 rritje të projektimit sipas kërkesës

  10.NACE MR-01-75

  11.Central gjilpërave Vent Valvula

  12.Floating Metal apo Seat Soft

  13.Low Presioni Humbja përmes valvulave

  14.Low actuation Torque

  standard: 1.Design dhe Prodhimi: API, DIN, BS, JIS, EEMUA

  Vlerësimi 2.Pressure-Temperatura: ASME B16.34

  3.Face të përballet (fund fund): ANSIB16.10, API6D

  4.End lidhjes: 2 "-24" ASME B16.5; 26 "-42" ASME B16.47; Fundi BW ASME B16.25

  5.Test dhe inspektimi: API598

  6.Fire dizajn të sigurt: API607, API6FA

  standard:

  1.Design dhe Prodhimi: API, DIN, BS, JIS, EEMUA

  Vlerësimi 2.Pressure-Temperatura: ASME B16.34

  3.Face të përballet (fund fund): ANSIB16.10, API6D

  4.End lidhjes: 2 "-24" ASME B16.5; 26 "-42" ASME B16.47; Fundi BW ASME B16.25

  5.Test dhe inspektimi: API598

  6.Fire dizajn të sigurt: API607, API6FA


 • Paraardhëse
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !