Lift valve plug

Përshkrim i shkurtër:

Emri i produktit: Lift Plug Valve
Size: 1/2 "-24"
Presioni: 150LB, 300LB, 600LB, 900LB, 1500LB

 Material: WCB, LCB, LCC, WC6, WC9, C5, C12, C12A, CF8, CF8M, CF3, CF3M, CN7M, Alloy 20, B148, UB6 904L, Hastelloy C etj

Connection: fllanxhë
Operim: handwheel, Wormgear, PASTRIMIN Actuator


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Wenzhou/shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Emri i produktit: Connection Lift Plug Valve
  Madhësi: 1/2 "-24"
  Presioni: 150LB, 300LB, 600LB, 900LB, 1500LB
  Materiali: WCB, LCB, LCC, WC6, WC9, C5, C12, C12A, CF8, CF8M, CF3 , CF3M etj
  Connection: fllanxhë
  Operim: handwheel, Wormgear, penumatic Actuator, Electric Actuator, hidraulike Actuator

  Connection Lift Plug Valve

  Feature: 

  Produkti 1. ka strukturë të arsyeshme, nënshkrimin e besueshme, performanca e shkëlqyer dhe appearnce bukur.

  2.Opening dhe mbyllja e valvulës është carride jashtë ndërsa sipërfaqja e mbyllur është marrë jashtë, kështu që nuk do të shkaktojë konsumuarit në sipërfaqe të mbyllur.

  karakteristikë e fluksit 3.Its double-drejtimi bën instalimin dhe përdorimin më të përshtatshëm.

  4. Materialet e pjesëve dhe madhësive të Fllanxhat mund të konfigurohet në mënyrë të arsyeshme në bazë gjendjen aktuale funksionimin e requieements të customersm, në mënyrë që të plotësojnë nevojat e ndryshme të inxhinierisë.

  5, Procesi i hapjes dhe mbylljes së hapjes valvula, para së gjithash të valve.when, kthehet në timon dore për të bërë plug hiqet dhe të ndara me sipërfaqe të mbyllur, radha trajtuar me 90 bdgree për të lidhur kanalin e plug të kanali i trupit të valvulave, në mënyrë që valvula hapet, kur mbylljen e valvulave, para së gjithash, nga ana e trajtuar me 90 shkallë për ta bërë kanalin e plug vertikale në kanalin e trupit valvulave, dhe pastaj të kthehet në timon dore për deescend plug, në mënyrë që valvula është e mbyllur

  standard:

  1.Design dhe Prodhimi: API599, API6D

  Vlerësimi 2.Pressure-Temperatura: ASME B16.34

  3.Face për ballë (fund për t'i dhënë fund): ANSIB16.10

  4.End lidhjes: 2 "-24" ASME B16.5; 26 "-42" ASME B16.47; Fundi BW ASME B16.25

  5.Test dhe inspektimi: API598

  standard:

  1.Design dhe Prodhimi: API599, API6D

  Vlerësimi 2.Pressure-Temperatura: ASME B16.34

  3.Face për ballë (fund për t'i dhënë fund): ANSIB16.10

  4.End lidhjes: 2 "-24" ASME B16.5; 26 "-42" ASME B16.47; Fundi BW ASME B16.25

  5.Test dhe inspektimi: API598


 • Paraardhëse
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !