Çeliku të hedhura pykë Gate Valve

Përshkrim i shkurtër:

Emri i produktit: Cast Steel Wedge Gate Valve
Size: 2 "-48"
Presioni: 150LB, 300LB, 600LB, 900LB, 1500LB,
2500LB
WCB, LCB, LCC, WC6, WC9, C5, C12, C12A, CF8, CF8M, CF3, CF3M, CN7M, Alloy 20, B148, UB6, Hastelloy C etj
Connection: Rakordet, RTJ pjesë që del përpara, Butt fund Weld, Hub, Groove
Operim: handwheel, Gearbox, PASTRIMIN Actuator


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Wenzhou/shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Emri i produktit: Cast Steel Wedge Gate Valve
  Size: 2 "-48"
  Presioni: 150LB, 300LB, 600LB, 900LB, 1500LB,
  2500LB
  WCB, LCB, LCC, WC6, WC9, C5, C12, C12A, CF8, CF8M, CF3, CF3M, CN7M, Alloy 20, B148, UB6, Hastelloy C etj
  Connection: Rakordet, RTJ pjesë që del përpara, Butt fund Weld, Hub, Groove
  Operim: handwheel, Gearbox, PASTRIMIN Actuator

  Cast furnizuesit çeliku Wedge Gate Valve

  Feature:

  1.Pagesa e plotë dizajn port OS & Y, Jashtë vidë dhe zgjedha

  2.Bolted Bonnet ose Presioni përcaktua lloji

  3.Choice të ngurta ose Split pykë

  4.Flexible pykë, Guided Fully

  5.Rising rrjedhin ose jo-rritje rrjedhin

  6.Back-shtrojë Renewable Unaza vend

  7.Full Port Ose Bore Reduced

  8.Forged T-kokë rrjedhin

  9.NACE MR-01-75

  standard:

  1.Design dhe Prodhimi: ANSIB16.34, API600 API6D, API603, BS1414

  Vlerësimi 2.Pressure-Temperatura: ASME B16.34

  3.Face të përballet (fund fund): ANSIB16.10, API6D

  4.End lidhjes: 2 "-24" ASME B16.5; 26 "-42" ASME B16.47; Fundi BW ASME B16.25

  5.Test dhe inspektimit: API598, API6D

  standard:

  1.Design dhe Prodhimi: ANSIB16.34, API600 API6D, API603, BS1414

  Vlerësimi 2.Pressure-Temperatura: ASME B16.34

  3.Face të përballet (fund fund): ANSIB16.10, API6D

  4.End lidhjes: 2 "-24" ASME B16.5; 26 "-42" ASME B16.47; Fundi BW ASME B16.25

  5.Test dhe inspektimit: API598, API6D


 • Paraardhëse
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !