Bronze Plate Dual Lug Lloji Check Valve

Përshkrim i shkurtër:

Emri i produktit: Bronze Dual Lug Plate Lloji Check Valve

Size: 1 inch-48 inç
Presioni: 150 LB-900LB

Material: ASME B148 C95800, ASTM B148 C95500, ASTM B148 C95400, ASTM B62, ASTM B61, ASTM B148 C83600, ASTMB150 C63200, DIN1705 RG10 (CuSn10Zn2) etj


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Emri i produktit: Bronze Dual Lug Plate Lloji valvula kontrolloni

  Features: trupi copë 1.One

  type 2.Butterfly ritëm

  3.Dual disk pjatë

  model 4.Long

  disk 5.Renewable Split

  6.Horizontal ose shërbim vertikale

  7.Lug meshë përfundon

  8.Available me skajet fllanxhë

  standard:1.Design standard: API594,API6D,BS1868

  2.Face Për të përballuar: API594, ASME 16.10

  3.Grade e presionit temperaturë: ASNI 16.34

  4.Test Dhe Inspektimi: API598, DIN3239

  5.Flange përfundon: ASME 16.5, API605

  standard:

  standarde 1.Design: API594, API6D, BS1868

  2.Face Për të përballuar: API594, ASME 16.10

  3.Grade e presionit temperaturë: ASNI 16.34

  4.Test Dhe Inspektimi: API598, DIN3239

  5.Flange përfundon: ASME 16.5, API605


 • Paraardhëse
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !