Bellow vulosur Globe Valve

Përshkrim i shkurtër:


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Emri i produktit: Bellow vulosur Globe Valve

   

  Bellow vulosur Globe Valve

  Feature:

  1.OS & Y jashtë vidë dhe zgjedhës, mbulesë bolted

  2.Double vulë të projektimit (Bellow + nënshkrimin), rrjedhin paketim gjithashtu mund të mbrojë kundër rrjedhje

  3.Bellow valvula vulë globit, pjesa thelbësore e cila-metali më poshtë, roll automatike saldim pjesën e poshtme më poshtë me komponentin rrjedhin, roll automatike saldim në krye të më poshtë me pjatë lidh, e cila është pengesë metalike betweeen fluide dhe atmosferës, të sigurojë rrjedhin zero rrjedhje.

  4.There është një biberon yndyrat në kopertinën valvula, ajo mund të drejtpërdrejtë të lyej rrjedhin, arrë dhe mëngë.

  handwheel 5.Human inxhinieri, -një zgjeruara provedes projektimit jetën më të gjatë, operacion i lehtë dhe i përshtatshëm, më shumë siguri.

  standard:

  1.Design dhe Prodhimi: DIN3356, BS160, BS5160, API602
  2.Face do të përballen: DIN3202, ANSI B16.10,
  Dimension 3.Flanged: DIN2543-2545, ANSI B16.5
  4.Socketed Mbaron: ANSI B16.11
  5.Inspection dhe Test: DIN3230, API 598, MSS SP-117
  standard:
  1.Design dhe Prodhimi: DIN3356, BS160, BS5160, API602
  2.Face do të përballen: DIN3202, ANSI B16.10,
  Dimension 3.Flanged: DIN2543-2545, ANSI B16.5
  4.Socketed Mbaron: ANSI B16.11
  5.Inspection dhe Test: DIN3230, API 598, MSS SP-117

 • Paraardhëse
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !