• banner236
 • banner2
 • 75e4fbb3
 • 12111
 • banner

Unë dua:

 • Pse Zgjidhni GMK

  Pse Zgjidhni GMK

  Gjithmonë e vë cilësinë në vendin e parë dhe në mënyrë rigoroze të mbikëqyrë cilësinë e produktit të çdo procesi.
 • Kontroll të rreptë të cilësisë

  Kontroll të rreptë të cilësisë

  GMK fort aderon në politikën e cilësisë dhe qëllimin e "përmirësimit të vazhdueshëm dhe duke kërkuar zero defekt".
 • Kompania Filozofi

  Kompania Filozofi

  përqendrohet në valvulave industriale R & D dhe të prodhimit, të tilla si valvola topin, valvola porta, Globe Valves që nga viti 1980.

Produktet tona

 • fabrikë
 • 1gfhdg
 • 2dfg
 • factory_1-640-640

Rreth nesh

GMK Valve ishte vendosur në qytetin e Longwan, Wenzhou qytetin e Zhejiang, ku është Kina Pump & Valve hometown.The produkteve kryesore e kompanisë sonë janë valvulave topin, valvola porta, valvulat globit, valvulat kontrolloni, valvulat flutur, valvulat plug, valvulat sitë, valvola stacioni i energjisë, dhe valvulat e gazit etj. Size nga 1/2 "deri 88" (DN15 të DN2200); Presioni nga 150LB të 2500Lb (PN1.0Mpa të PN42.0Mpa); materialeve të mbulojë WCB, WCC, WC6, WC9, CF8, CF3, CF8M, CF3M, LCB, LCC, A105, 304, 316, 304L, 316L, F11, F22, LF2, F51, B148, aliazh 20, UB6, titani, Hastelloy , Inconel, çelik inox dyfishtë, Monel, Monel etj

Mëso më shumë

Produkte të reja

WhatsApp Online Chat !