Едно парче фрлија челик нож портата вентил

Краток опис:


детали за производот

Тагови производ

Име на производот: Едно парче фрлија челик нож портата вентил

Откос опрема нож портата вентил кој вклучува меки печат и тешко печат е нова структура .Меки печат со активности седиште и променливи гумени прстен лесно може да го замени оштетен печат прстен за да се постигне запечатување услов добро, и може да се направи на тефлонски фоки во согласност со барањата на клиентите. Таа целосно го прави за минатото тефлонски тешко да се запечати и обработка неповолно, и јарем се излиени во модел со користење на структура за да се направи подобро вентил робусноста и употребливост. Тоа е погодна за хартија, рударството, канализација, хемиската индустрија, индустријата за храна .Assisted со наклон опрема, тоа е лесно да се отвораат и затвораат. Овој вид на вентил е главно се користи во модерната индустрија поле.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи