Не-Рајзинг фрлија челик нож портата вентил

Краток опис:


детали за производот

Тагови производ

Име на производот: Не-Рајзинг фрлија челик нож портата вентил

Нејзините променливи гумени прстен нож портата вентили. Печат принцип, главно, преку портата и гумени печати блиску за да се постигне запечатување ефект .На главните карактеристики на овој објект е во тоа што на гумени прстен е во седиштето на жлебот на ковертот скала, печат не се заклучи со притискање на метал групи, со што ќе заптивен прстен не го исклучите кога обработка, и ако печатите скршен, можете да ги отстраните метал притиснете колекции замени гумени прстен по случаен избор, со што се подобрува ефикасноста на вентилот во голема мера. Тоа е рентабилна, со високи перформанси производ.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Online Chat !