Кован челик прирабница Порта Valve

Краток опис:

Име на производ: од кован челик прирабница портата вентил
Големина: 1/2 "-2"
Притисок: 150LB-1500LB
Материјал: A105, LF2, F11, F22, F304, F304L, F316,
F316L F904L Allay20 др
Врската: прирабница крајот


 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Wenzhou/shanghai
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Име на производ: од кован челик прирабница портата вентил
  Големина: 1/2 "-2"
  Притисок: 150LB-1500LB
  Материјал: A105, LF2, F11, F22, F304, F304L, F316,
  F316L др

  Врската: прирабница крајот

  евтини кован челик прирабница Порта Valve

  стандард:

  1.Design и Производство: API602, ANSI B16.34

  2.Face да се соочи (крај до крај): ANSI B16.10

  3.Flange Крај на врската: ANSI B16.5

  4.Test и инспекција: API598

  стандард:

  1.Design и Производство: API602, ANSI B16.34

  2.Face да се соочи (крај до крај): ANSI B16.10

  3.Flange Крај на врската: ANSI B16.5

  4.Test и инспекција: API598


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !