Кован челик Bellows печат портата вентил

Краток опис:


 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Име на производ:

  Кован челик Bellows печат портата вентилFeature:1.Bellow seal element.The key part of bellow sealed globe valves is mental bellow

  2.Double дизајн печат

  3.Grease брадавица

  4.Ergonomic тркалцето

  Примена: нафта, хемиската индустрија, фармацијата, ѓубриво, моќ индустрија итн

  Standard:1.Design & Manufacture:DIN 33562.Face to Face:DIN 32023.Flanged end:DIN 2543-2545

  4.Test и инспекција: DIN 3230

  стандард:

  1.Design & Производство: DIN 3356

  2.Face да се соочи со: DIN 3202

  3.Flanged крајот: DIN 2543-2545

  4.Test и инспекција: DIN 3230


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !