Флуор наредени топката вентил

Краток опис:

Име на производот: Флуор наредени топката вентил

Тело Материјал: A216 / WCB, A351 / CF8, A351 / CF8M, A351 / CF3, A351 / CF3M, LCB, A536
топка, матични: A216 / WCB, A351 / CF8, A351 / CF8M, A351 / CF3, A351 / CF3M
поставата материјал: PFA, FEP, PO
Номинален дијаметар: NPS 1/2 "-16"
притисок: 150LB 300LB JIS DIN
Врската: прирабница

Операција: Прирачник, црв опрема итн


 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Wenzhou/shanghai
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Име на производот: Флуор наредени топката вентил

  стандард:1.Design и Производство: ИАНМСП B16.34
  2.End-до-крај: ИАНМСП / ANSI 16.10
  3.Flange: ИАНМСП / ANSI 16,5
  4.Inspection and testing: API 598

  стандард:

  1.Design и Производство: ИАНМСП B16.34
  2.End-до-крај: ИАНМСП / ANSI 16.10
  3.Flange: ИАНМСП / ANSI 16,5
  4.Inspection и тестирање: API 598


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !