Контактирајте не

ГМК Клапан Производство Co, Ltd

адреса

Shacheng индустриска зона, Longwan Таун, Wenzhou Сити, провинција Жеџијанг, Кина

телефон

Тел: 86-577-86582968

Факс: 86-577-86582978

Мобилен телефон: 86-13353311525

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !