Фрлија челик клин портата вентил

Краток опис:

Име на производот: фрлија челик клин портата вентил
Големина: 2 "-48"
Притисок: 150LB, 300LB, 600LB, 900LB, 1500LB,
2500LB
WCB, LCB, LCC, WC6, WC9, C5, C12, C12A, CF8, CF8M, CF3, CF3M, CN7M, од легура 20, B148, UB6, Hastelloy Ц итн
Врска: Прирабници, RTJ прирабница, заварување, Hub задник крајот, Groove
Работат: тркалцето, Менувач, пневматски побудувачкиот


 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Име на производот: фрлија челик клин портата вентил
  Големина: 2 "-48"
  Притисок: 150LB, 300LB, 600LB, 900LB, 1500LB,
  2500LB
  WCB, LCB, LCC, WC6, WC9, C5, C12, C12A, CF8, CF8M, CF3, CF3M, CN7M, од легура 20, B148, UB6, Hastelloy Ц итн
  Врска: Прирабници, RTJ прирабница, заварување, Hub задник крајот, Groove
  Работат: тркалцето, Менувач, пневматски побудувачкиот

  Фрлија челик клин портата вентил снабдувач

  Тема:

  1.Full порта дизајн OS & Y, Надвор завртки и јарем

  2.Bolted Боне или притисок запечатени Тип

  3.Choice на цврсти или Сплит Клин

  4.Flexible клин, Целосно Водени

  5.Rising стеблото или не-зголемувањето на матични

  6.Back-седење, обновливи извори на седиштето прстен

  7.Full пристаниште или намалени Боре

  8.Forged Т-глава матични

  9.NACE MR-01-75

  стандард:

  1.Design и Производство: ANSIB16.34, API600 API6D, API603, BS1414

  рејтинг 2.Pressure температура: ИАНМСП B16.34

  3.Face да се соочи (крај до крај): ANSIB16.10, API6D

  4.End Врска: 2 "-24" ИАНМСП B16.5; 26 "-42" ИАНМСП B16.47; BW крај ИАНМСП B16.25

  5.Test и инспекција: API598, API6D

  стандард:

  1.Design и Производство: ANSIB16.34, API600 API6D, API603, BS1414

  рејтинг 2.Pressure температура: ИАНМСП B16.34

  3.Face да се соочи (крај до крај): ANSIB16.10, API6D

  4.End Врска: 2 "-24" ИАНМСП B16.5; 26 "-42" ИАНМСП B16.47; BW крај ИАНМСП B16.25

  5.Test и инспекција: API598, API6D


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !