Бронза Dual Плоча Луг Тип на вентил

Краток опис:

Име на производот: Бронза Dual Плоча Луг Тип на вентил

Големина: 1 инчен 48 инчен
Притисок: 150 LB-900LB

Материјал: ИАНМСП B148 C95800, ASTM B148 C95500, ASTM B148 C95400, ASTM B62, ASTM B61, ASTM B148 C83600, ASTMB150 C63200, DIN1705 RG10 (CuSn10Zn2) и др


 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Име на производот: Бронза Dual Плоча Луг Тип на вентил

  карактеристики: 1.One парче тело

  2.Butterfly тип замав

  3.Dual диск плоча

  4.Long модел

  5.Renewable Сплит диск

  6.Horizontal или вертикална услуги

  7.Lug Нафора завршува

  8.Available со краеви прирабница

  стандард:1.Design standard: API594,API6D,BS1868

  2.Face да се соочиме со тоа: API594, ИАНМСП 16.10

  3.Grade на притисок-температура: ASNI 16.34

  4.Test и инспекција: API598, DIN3239

  5.Flange завршува: ИАНМСП 16.5, API605

  стандард:

  1.Design стандард: API594, API6D, BS1868

  2.Face да се соочиме со тоа: API594, ИАНМСП 16.10

  3.Grade на притисок-температура: ASNI 16.34

  4.Test и инспекција: API598, DIN3239

  5.Flange завршува: ИАНМСП 16.5, API605


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !