Најдолу Затворени свет вентил

Краток опис:


 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Име на производот: Најдолу Затворени свет вентил

   

  Најдолу Затворени свет вентил

  Тема:

  1.OS & Y Надвор завртки и јарем, забравена хаубата

  2.Double печат дизајн (Белоу + Запечатување), матични пакување, исто така, може да се заштити против течење

  3.Bellow печат свет вентил, на клучна дел од кои-метал подолу, автоматски ролна заварување на дното на подолу со матични компонента, автоматски ролна заварување на врвот на подолу со поврзување плоча, која е метал бариера betweeen течност и атмосферата, да се обезбеди произлегуваат нула истекување.

  4.There е маст брадавица на капакот на вентилот, тоа може да го насочи подмачкува на стеблото, орев и ракавот.

  5.Human инженеринг тркалцето, -an подобрен дизајн provedes подолг живот, лесен и удобен операција, поголема безбедност.

  стандард:

  1.Design и Производство: DIN3356, BS160, BS5160, API602
  2.Face во лице: DIN3202, ANSI B16.10,
  3.Flanged димензија: DIN2543-2545, ANSI B16.5
  4.Socketed Завршува: ANSI B16.11
  5.Inspection и Тест: DIN3230, API, 598, MSS СП-117
  стандард:
  1.Design и Производство: DIN3356, BS160, BS5160, API602
  2.Face во лице: DIN3202, ANSI B16.10,
  3.Flanged димензија: DIN2543-2545, ANSI B16.5
  4.Socketed Завршува: ANSI B16.11
  5.Inspection и Тест: DIN3230, API, 598, MSS СП-117

 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !