• banner236
 • banner2
 • 75e4fbb3
 • 12111
 • banner

Сакам:

 • Зошто Изберете ГМК

  Зошто Изберете ГМК

  Секогаш го става на квалитетот на прво место и строго врши надзор на квалитетот на производот на секој процес.
 • Строга контрола на квалитетот

  Строга контрола на квалитетот

  ГМК цврсто се придржува до политиката за квалитет и цел на "континуирано подобрување и бараат нула дефект".
 • компанијата филозофија

  компанијата филозофија

  се концентрира на индустриски вентили R & D и производството, како што се Топчести вентили, портата вентили, вентили глобус од 1980-тите.

нашите производи

 • фабрика
 • 1gfhdg
 • 2dfg
 • factory_1-640-640

за нас

ГМК ВЕНТИЛ се наоѓала во Longwan градот, Wenzhou град Жеџијанг, каде што е Кина пумпа и вентил hometown.The Главните производи на нашата компанија се топчести вентили, портата вентил, свет вентил, проверете вентил, пеперутка вентилите, приклучете вентил, цедилка вентили, централа вентили, вентили и гас и др. Големина од 1/2 "до 88" (DN15 да DN2200); Притисокот од 150Lb да 2500Lb (PN1.0Mpa да PN42.0Mpa); материјали покрие WCB, WCC, WC6, WC9, CF8, CF3, CF8m, CF3M, LCB, LCC, A105, 304, 316, 304L, 316L, F11, F22, LF2, F51, B148, од легура 20, UB6, титаниум, Hastelloy , заштитна, дуплекс нерѓосувачки челик, Monel, Monel итн

Научи повеќе

Нови Продукти

WhatsApp Online Chat !